Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

GymGol klub Nitra - FITNESS DETI

O nás

Čo je to fitness? Na túto otázku sa dá odpovedať jednoducho. Fitness sa môže rozlišovať na dve časti. Jedna je pre bežných ľudí a druhá časť je pre ľudí, ktorí sa tomu venujú súťažne. V dnešnej uponáhľanej dobe je fitness ako životný štýl veľmi dôležitý. Pomáha ľuďom aspoň na chvíľu vypnúť a odreagovať sa v tomto uponáhľanom svete.

My učíme naše deti budovať pohybové schopnosti, zdravo sa stravovať,získať pozitívny vzťah k športu a pravidelnému pohybu.

Zameriavame sa na akrobatiku, tanec, flexibilitu a silové cvičenia čo zabezpečuje všestranný rozvoj dieťaťa. 

 

Fitnes deti sa ako súťažná disciplína sa objavila v roku 2002. Nitrianske fitnesky sa prvý krát predstavili Slovensku v roku 2003 a to ešte pod športovým klubom Aréna Nitra. Ako každý začiatok aj náš bol dosť ťažký a nie až tak veľmi úspešný.

 Po náročných tréningoch a sústredeniach po viac ako dvoch rokoch sa začali dostavovať prvé úspechy (viď úspechy klubu). 

V roku 2006 sa po organizačných zmenách klub premenoval na GymGol klub Nitra ,ktorý pracuje pod ochrannými krídlami Gymnázia Golianova 68 v Nitre. Od toho roku patrí klub medzi elitu slovenského fitnes. V roku 2007 sa umiestnil na  treťom mieste na Slovensku a v roku 2008 je najúspešnejším klubom. V roku 2010 získal náš klub prvý titul majsterky sveta. Stala sa ňou Vanesska Lisziová.  

Klub má približne 15 členov , všetko dievčatá vo veku od 4 rokov do 15 rokov a dorastenky, ktoré majú 16 - 18rokov. Fitnesky trénujú tri až päť krát týždenne. 

Trénermi sú skúsení odborníci v oblasti fitness, športovej gymnastiky a tanca.

 

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist